O nas

 Zakład Usług Wysokościowych CAT wykonuje różnego typu specjalistyczne prace na wysokich i trudno dostępnych obiektach. Posługujemy się sprzętem i technikami alpinistycznymi, co pozwala w wielu przypadkach rezygnować z kosztownych tradycyjnych rusztowań. Lekkie zestawy alpinistyczne składające się z lin, pętli, przyrządów zjazdowych i asekuracyjnych, pozwalają na pracę w każdym miejscu i warunkach. Dysponujemy sprzętem specjalistycznym takim jak: wysokociśnieniowe agregaty do mycia i malowania, elektronarzędzia do kucia, wiercenia, szlifowania, cięcia, oraz sprzęt ogólnobudowlany.

Nasi pracownicy są wysokiej klasy fachowcami łączącymi umiejętności swoich zawodów np. spawacz, malarz, tynkarz, dekarz z doskonałym opanowaniem technik alpinistycznych. Gwarantuje to fachowe i bezpieczne wykonanie zleconych prac. Używamy wyłącznie atestowanego sprzętu.
Do wykonywania prac używamy najlepszych materiałów firm krajowych i zagranicznych.

Ponadto wykonujemy prace ogólnobudowlane, oraz zajmujemy się obudową hal. Wykonujemy wielkopowierzchniowe połacie dachowe, montujemy blachy trapezowe i kasetowe na ścianach hal.

Wykonywane prace są objęte ubezpieczeniem OC.
Zakład Usług Wysokościowych CAT oferujący usługi alpinistyczne zajmuje się:
• pracami blacharsko-dekarskimi
• ekspertyzami oraz remontami kominów, masztów, mostów, suwnic, elewacji i innych konstrukcji wysokich
• myciem i czyszczeniem okien, elewacji, dachów i rynien
• montażem systemów STOP PTAK
• obudową hal, odśnieżaniem dachów
• rozwieszaniem reklam na budynkach

Dzięki naszemu profesjonalizmowi i rzetelnemu wykonywaniu zleconych prac zaufało nam wiele przedsiębiorstw i instytucji Oferta świadczonych przez nas usług jest bardzo bogata i z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Comments are closed.